Порушень режиму тиші на всіх ділянках лінії розмежування зафіксовано не було. (Фото: ООС/Facebook)
Від початку доби, 23 вересня, бойовики на Донбасі двічі порушили домовленості досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи.
Про це повідомляє штаб Операції об'єднаних сил.
Коментарів немає