У київських лікарнях, де приймають хворих на коронавірус, — зайняті більш як половина ліжок. Місто перевели в жовту зону. Із 17 серпня повернули частину обмежень, які діяли під час жорсткого карантину — заборонено покидати місця самоізоляції, ходити без документів. Масові заходи дозволяються лише за умови перебування однієї людини на 5 кв. м площі.
У столиці жорсткіше слідкуватимуть за носінням масок у транспорті. Кінотеатри можуть заповнювати зали не більш як наполовину.
— Ситуація неприємна. Місто готує медзаклади другої хвилі. Не ігноруйте правила карантину, — говорить міський голова Віталій Кличко, 49 років.
Коментарів немає