Чернівецьке тролейбусне управління на вимогу поліції припинило усі перевезення. Рішення прийняли після того, як працівники патрульної поліції намагалися притягнути до відповідальності водія одного з тролейбусів, що здійснював перевезення пасажирів.
Про це повідомив виконувач обов'язків директора Чернівецького тролейбусного управління Сергій Івашина, передає molbuk.ua.
Коментарів немає