У Чернівцях перестали курсувати тролейбуси

У Чернівцях перестали курсувати тролейбуси

Чернівецьке тролейбусне управління на вимогу поліції припинило усі перевезення. Рішення прийняли після того, як працівники патрульної поліції намагалися притягнути до відповідальності водія одного з тролейбусів, що здійснював перевезення пасажирів.

Про це повідомив виконувач обов'язків директора Чернівецького тролейбусного управління Сергій Івашина, передає molbuk.ua.

Коментарів немає