Кернеса висунули в мери Харкова - він скоро повернеться додому

Кернеса висунули в мери Харкова - він скоро повернеться додому

Нинішнього мера Харкова Геннадія Кернеса, який зараз лікується від коронавірусу в Німеччині, висунули в кандидати на посаду харківського міського голови.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 23 вересня, на міській партійній конференції. Члени політсили Кернеса одноголосно проголосували за висунення свого лідера.

Коментарів немає