Нинішнього мера Харкова Геннадія Кернеса, який зараз лікується від коронавірусу в Німеччині, висунули в кандидати на посаду харківського міського голови.
Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 23 вересня, на міській партійній конференції. Члени політсили Кернеса одноголосно проголосували за висунення свого лідера.
Коментарів немає