Заступник міністра охорони здоров'я і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що фінансовий запас для ефективної боротьби з COVID-19 є в достатній кількості, але використовувати його потрібно раціонально. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
"Фінансовий запас є. Ми хотіли локалізувати всіх хворих в певних закладах охорони здоров'я, на це нам виділили 15 млрд грн, і ми їх використовуємо через НСЗУ, на липень було витрачено 3 млрд грн, тому запас є. Втім, це не означає, що запас можна витрачати бездумно", - сказав він.
Коментарів немає