У Херсонській області двоє людей захворіли на туляремію

У Херсонській області двоє людей захворіли на туляремію

Херсонські медики виявили два випадки захворювання на туляремію. Про це в четвер, 20 серпня, повідомив Центр громадського здоров'я МОЗ.

За його даними, 13 серпня в лікарню звернулися чоловік і жінка, у яких ще 7 серпня з'явилися виразки на кистях рук і регіональний лімфаденіт, підвищилася температура до 38,5 °С.

Коментарів немає