За минулу добу найбільше випадків COVID-19 було підтверджено у Києві та 4 областях — Харківській, Одеській, Дніпропетровській, та Сумській.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
За минулу добу найбільше випадків COVID-19 було підтверджено у Києві та 4 областях — Харківській, Одеській, Дніпропетровській, та Сумській.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
Коментарів немає