На Львівщині гірники страйкують під землею через борги із зарплати

На Львівщині гірники страйкують під землею через борги із зарплати

У Львівській області в місті Соснівка гірники шахти Надія відмовилися підніматися на поверхню, протестуючи проти невиплати зарплати. Про це повідомив у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець в суботу, 29 серпня.

"З шахти Надія повідомляють, що вчора 47 гірників 3 і 4 змін прийняли рішення залишитися під землею на знак протесту через невиплату заробітної плати. Першу зміну сьогодні в шахту не пустили", - написав Волинець.

Коментарів немає