З 24 серпня припиняється продаж квитків по станціях Чернівці, Коломия, Острог і Радивилів
"Укрзалізниця" закриває продаж квитків по станціях Чернівці, Коломия, Острог і Радивилів. Таке рішення прийнято у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в регіонах.
Коментарів немає