Відкрили пам'ятник на честь союзу шведів та українців

Відкрили пам'ятник на честь союзу шведів та українців

У c. Великі Будища біля Диканьки на Полтавщині відкрили пам'ятний знак на честь Великобудищанського трактату.

Його у 1709 році підписали гетьман гетьман Іван Мазепа й кошовий отаман Запорізької Січі Кость Гордієнко та шведський король Карл ХІІ, повідомляє "Історична правда".

Коментарів немає