Чернівецьку міськраду попросили про відновлення руху з районів
У Чернівецькій області через посилення карантинних обмежень та відсутність транспортного сполучення з обласним центром, медики, які проживають у районах Буковини, не мають можливості дістатися до Чернівців. Про це сьогодні на позачерговій сесії міськради заявила в.о. начальника управління забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я Галина Бовкун, повідомляє molbuk.ua.
Коментарів немає