У Сімферопольському, Бахчисарайському та Ялтинському районах анексованого Криму погіршується ситуація з водою. Подають погодинно. В Алушті постачання припиняють із 23:00 до п'ятої ранку.
Глава окупаційної адміністрації півострова Сергій Аксьонов повідомив про намір викуповувати в людей свердловини й колодязі. Якщо відмовляться, забиратимуть примусово.
Проблеми почалися спекотного літа. Водосховища й річки півострова пересихали.
Коментарів немає