Підірвалися двоє бойовиків

28 серпня на невідомому ­вибуховому пристрої підірвалися і загинули двоє ­бойовиків 1-ї мотострілецької бригади 1-го армійського корпусу.

У командуванні російських окупаційних військ заявили, що до цього причетні українські воїни. У штабі ООС кажуть, що не мають до цього жодного стосунку.

Коментарів немає