Громадська мережа «Опора» вважає, що Штепа порушила своїми бордами відразу кілька законів України
У Донецькій області на вулицях міста Слов’янськ з'явилися білборди з ексочільницею Слов’янська Нелею Штепою. Про це повідомляє «Опора».
Громадська мережа «Опора» вважає, що Штепа порушила своїми бордами відразу кілька законів України
У Донецькій області на вулицях міста Слов’янськ з'явилися білборди з ексочільницею Слов’янська Нелею Штепою. Про це повідомляє «Опора».
Коментарів немає