Ексмерка Слов'янська Штепа йде на вибори. У місті з'явились борди російською мовою

Ексмерка Слов'янська Штепа йде на вибори. У місті з'явились борди російською мовою

Громадська мережа «Опора» вважає, що Штепа порушила своїми бордами відразу кілька законів України

У Донецькій області на вулицях міста Слов’янськ з'явилися білборди з ексочільницею Слов’янська Нелею Штепою. Про це повідомляє «Опора».

Коментарів немає