Бюджетникам в Україні підняли зарплати

Бюджетникам в Україні підняли зарплати

Кабінет міністрів підвищив з 1 вересня посадовий оклад працівників першого тарифного розряду з 2 102 грн до 2 225 грн. Відповідну постанову прийнято на засіданні уряду в середу, 26 серпня, повідомило РБК-Україна.

Оклади єдиної тарифної сітки збільшені у зв'язку з підвищенням мінімальної зарплати з 1 вересня з 4 723 до 5 000 грн.

Коментарів немає