Хакери повідомили про викид радіації на Рівненській АЕС (Фото: РАЕС)
Керівництво Рівненської АЕС спростувало інформацію про аварію на станції та евакуацію мешканців міста-супутника Вараш через нібито викид радіації.
«Станом на 12:30 енергоблоки №№ 1, 2, 3 РАЕС працюють в штатному режимі та енергоблок № 4 з 6 вересня перебуває у середньому планово-попереджувальному ремонті», — заявили на Рівненській АЕС.
Коментарів немає