У Львівській області зафіксовано повторні випадки зараження коронавірусом.
В області зростає кількість важких пацієнтів з Covid-19, повідомив директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис, інформує РБК.
У Львівській області зафіксовано повторні випадки зараження коронавірусом.
В області зростає кількість важких пацієнтів з Covid-19, повідомив директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис, інформує РБК.
Коментарів немає