На Одещині медсестрі, яка вмирала від COVID, забракло місця в реанімації

На Одещині медсестрі, яка вмирала від COVID, забракло місця в реанімації

У місті Подольськ Одеської області від ускладнень коронавірусу померла 56-річна медсестра опорної лікарні. Про це в четвер, 22 жовтня, повідомляє ТСН.

Зазначається, що хвору медсестру лікували в тій же лікарні, де вона пропрацювала 38 років.

Коментарів немає