У МВС рекордний приріст хворих на коронавірус

У МВС рекордний приріст хворих на коронавірус

За минулу добу в структурах Міністерства внутрішніх справ України зафіксували новий антирекорд за захворюваністю на коронавірус COVID-19 - 237 нових випадків. Про це повідомляє прес-служба відомства у вівторок, 6 жовтня.

"Сьогодні лабораторно підтверджено 237 випадків коронавірусної хвороби серед правоохоронців МВС за добу", - йдеться в повідомленні.

Коментарів немає