НБУ за місяць купив на міжбанку $460 млн

НБУ за місяць купив на міжбанку $460 млн

Нацбанк у серпні викупив на міжбанківському валютному ринку $460,5 мільйонів. Про це заявив голова Ради НБУ Богдан Данилишин у Facebook у понеділок, 31 серпня.

"Стабілізація валютних надходжень в Україну сприяла згладженій роботі валютного ринку і зробити можливим покупки Національним банком надлишку пропозиції іноземної валюти на міжбанківському ринку. Чиста купівля іноземної валюти Національним банком у серпні склала 460,5 млн. доларів, з початку року - 1,2 млрд. доларів", - написав Данилишин.

Коментарів немає