Рибоохоронні патрулі й органи рибоохорони за період із січня по серпень виявили понад 33 тисяч правопорушень в акваторії, які завдали державі збитків в цілому на 62 млн гривень. Про це в суботу, 26 вересня, повідомила прес-служба Державного агентства рибного господарства.
За словами агентства, з усіх виявлених порушень 31% (понад 10 тисяч) є грубими.
Коментарів немає