Протягом минулої доби сепаратисти один раз порушили режим припинення вогню на Донбасі, вистріливши з гранатомета. Крім того, двоє українських військовослужбовців отримали поранення внаслідок підриву на протипіхотній міні. Про це в середу, 26 серпня, повідомляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил.
Там зазначили, що напередодні на більшості ділянок дотримувався режим тиші, зафіксований лише один факт порушення.
Коментарів немає