У Харкові на тлі збільшення кількості хворих коронавірусом почалася криза в медицині. Масові звільнення медиків, нестача ліків і ліжок. Чому персонал відмовляється працювати, і які справжні умови роботи в опорних лікарнях? Новости "Сегодня" поспілкувалися з медсестрою, яка тільки що забрала трудову з клініки.
Вона не хоче показувати обличчя і просить змінити її голос – тільки при жорсткому дотриманні умов анонімності колишня медсестра погодилася розповісти про жахи, які відбуваються в Харківській лікарні №25.
Коментарів немає