"Було близько 50 людей": потерпілий під час обстрілу автобуса під Харковом розповів про пережите (відео)

Один з постраждалих внаслідок нападу на автобус у Харківській області розповів журналістам про те, що трапилося. За його словами, все тривало близько восьми хвилин.

"На нас було здійснено збройний груповий напад приблизно на п'яти машинах різних, людей було близько 50, всі озброєні. Оточили автобус, побили скло, стріляли по колесах або порізали колеса, я вже не знаю. Почали кидати у розбиті вікна каміння, фаєри. Загалом намагалися нас вбити", – поділився чоловік.

Коментарів немає