Бойовики двічі обстрілювали українських захисників з гранатометів та стрілецької зброї
Окупації на Донбасі від початку поточної прибутку, 21 жовтня, двічі обстріляли українські захисники з гранатометів та стрілецької зброї. Про це повідомили у пресслужбі ООС.
Коментарів немає