Окупанти обстріляли українських військових і запустили безпілотник біля Мар’їнки та Авдіївки

Окупанти обстріляли українських військових і запустили безпілотник біля Мар’їнки та Авдіївки

Бойовики двічі обстрілювали українських захисників з гранатометів та стрілецької зброї

Окупації на Донбасі від початку поточної прибутку, 21 жовтня, двічі обстріляли українські захисники з гранатометів та стрілецької зброї. Про це повідомили у пресслужбі ООС.

Коментарів немає