Шкіл не відкриють у червоних зонах

Близько 3,9 млн учнів підуть до школи 1 вересня. Закладів не відкриють у населених пунктах із високою кількістю хворих на коронавірус. Такі міста, села й селища потраплять до червоної зони. Навчання відбуватиметься дистанційно.

У школах жовтої та зеленої зон учителі та учні мають дотримуватися дистанції. У жовтій - педагоги викладатимуть у захисних екранах.

При вході мірятимуть температуру, стоятимуть антисептики. Без масок ходити коридорами зможуть учні 1-4 класів. Якщо школяр захворіє на коронавірус, увесь клас відправлять на самоізоляцію.

Коментарів немає