З наступного тижня уряд переходить на дистанційний режим роботи через поширення коронавірусу. Про це в середу, 21 жовтня, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Він зазначив, що онлайн, зокрема, будуть проходити і засідання уряду.
З наступного тижня уряд переходить на дистанційний режим роботи через поширення коронавірусу. Про це в середу, 21 жовтня, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Він зазначив, що онлайн, зокрема, будуть проходити і засідання уряду.
Коментарів немає