Кабмін переходить на онлайн-формат роботи

Кабмін переходить на онлайн-формат роботи

З наступного тижня уряд переходить на дистанційний режим роботи через поширення коронавірусу. Про це в середу, 21 жовтня, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Він зазначив, що онлайн, зокрема, будуть проходити і засідання уряду.

Коментарів немає