Пандемія: У Києві звільнилася чверть медиків

Пандемія: У Києві звільнилася чверть медиків

З початку пандемії коронавірусу в Києві звільнилися до 25% медиків. Про це в ефірі Громадського радіо заявив голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту Київради Олег Гелевей.

"З цієї кількості 10% лікарів, інші - середній персонал. Причина - низька зарплата. Їх потрібно негайно повернути для ефективної боротьби з інфекцією. Ніхто з медсестер не боротиметься з коронавірусом за 10 000 - 15 000", - сказав чиновник.

Коментарів немає