Опалювальний сезон у Києві розпочнеться 16 жовтня, повідомив у четвер, 15 жовтня, міський голова міста Віталій Кличко.
"Хочу повідомити, що з 16 жовтня Київ починає опалювальний сезон. З завтрашнього дня ми почнемо подачу тепла в систему. Я вже підписав відповідне розпорядження", - сказав він.
Коментарів немає