У Міністерстві освіти на науки розповіли про організацію освітнього процесу під час пандемії. В разі "зеленого", "жовтого" або "помаранчевого" рівнів епідеміологічної небезпеки відвідування закладів освіти буде дозволено в звичайному режимі, але з дотриманням санітарних норм, більш детально в матеріалі РБК-Україна.
На брифінгу виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет зазначив, що рівень епідеміологічної небезпеки буде визначатись Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В "червоних зонах" відвідування закладів освіти заборонено, а освітній процес буде в дистанційному режимі.
Коментарів немає