Україна напала на Росію: під Рівним пенсіонерки шокували висловлюваннями

Україна напала на Росію: під Рівним пенсіонерки шокували висловлюваннями

В маршрутці Дубно помітили літніх сепаратисток

У місті Дубно Рівненської області розгорівся сепаратистський скандал. В автобусі їхали дві літні жінки, які шокували своєю розмовою. Одна з них заявила, що Україна напала на Росію і взагалі потрібно було віддати РФ Луганськ, бо там "наші брати". Друга пенсіонерка з нею охоче погодилася. Також за словами жінок українці "самі зробили Майдан і пішли війною на Росію".

Коментарів немає