Верещук закликала киян до обговорення закону про столицю

Верещук закликала киян до обговорення закону про столицю

Законопроєкт про столицю в другому читанні розглядатиметься на черговій сесії Верховної Ради вже восени.

"Закликаю всіх киян долучитися до обговорення майбутнього нашої столиці. Я чекаю ваших думок, ваших пропозицій, ваших конкретних критичних зауважень. Мені важлива ваша думка, ваша позиція, ваш тверезий незаангажований погляд, бо нам всім потім жити за цим законом і виконувати його. А відтак ми несемо спільну відповідальність за те, яким буде цей закон і чи буде він взагалі", - наголошує Ірина Верещук у відеозверненні, опублікованому у соцмережах.

Коментарів немає