Другу кімнату відкриють на лівому березі (Фото: КМДА)
На лівому березі Києва відкриють другу в місті кризову кімнату для людей, які постраждали від домашнього насильства. Ремонтні роботи вже почалися.
Другу кімнату відкриють на лівому березі (Фото: КМДА)
На лівому березі Києва відкриють другу в місті кризову кімнату для людей, які постраждали від домашнього насильства. Ремонтні роботи вже почалися.
Коментарів немає