Друга в місті. У Києві відкриють кризову кімнату для постраждалих від домашнього насильства

Друга в місті. У Києві відкриють кризову кімнату для постраждалих від домашнього насильства

Другу кімнату відкриють на лівому березі (Фото: КМДА)

На лівому березі Києва відкриють другу в місті кризову кімнату для людей, які постраждали від домашнього насильства. Ремонтні роботи вже почалися.

Коментарів немає