У Дніпрі банда вимагала мільйони гривень у фермерів

У Дніпрі банда вимагала мільйони гривень у фермерів

У Дніпрі в ході поліцейської спецоперації були затримані члени злочинного угруповання, які вимагали 4 млн гривень у фермерів. Про це повідомляє Нацполіція в п'ятницю, 4 вересня.

Зазначено, що до складу групи входило троє чоловіків - жителі Дніпра, Синельниково та Солонянського району.

Коментарів немає