Незважаючи на "червону" зону, Харків не зупинятиме громадський транспорт, не закриватиме ринки і заклади громадського харчування, заявив у четвер, 15 жовтня, перший віцемер міста Ігор Терехов.
"Транспорт працюватиме в повному обсязі, як і працював - метро, наземний електротранспорт, маршрутні таксі міська влада зупиняти не буде", - йдеться в зверненні Терехова до городян, опублікованому на офіційному сайті Харківської міськради. Він також заявив, що не закриватимуться ринки, продовольчі магазини та заклади громадського харчування.
Коментарів немає