У Луганську розкупили антибіотики

В окупованому Луганську закінчилися антибіотики. Місцеві розкупили їх, бо бояться поширення коронавірусної інфекції. Вважають, що ці медикаменти допомагають при лікуванні.

Окупаційна адміністрація закликає людей не купувати антибіотики без призначення лікаря.

— Если в городе и найдеш препараты, то продают в несколько раз дороже, — каже 29-річна Катерина з Луганська. — До епідемії азитроміцин і ремантодин коштували по 10 гривень, тепер по 40. У соцмережах продають по 300 гривень за пачку.

Коментарів немає