Небезпека хитрує та маскується, але не перестає вбивати
Одразу хочу сказати, що я не ханжа, не ЗОЖниця, не живу в країні рожевих поні. Саме тому й помітила цю тенденцію, та хочу звернути увагу інших. І ще одне - мовне питання тут ні до чого, адже просто списати все на «свинособачу» - не вихід.
Коментарів немає