НАБУ відкрило справу за виплатами Приватбанку Суркісам

НАБУ відкрило справу за виплатами Приватбанку Суркісам

Національне антикорупційне бюро України 4 вересня відкрило кримінальне провадження за фактом винесення Печерським районним судом Києва рішення про стягнення з державного ПриватБанку $350 млн на користь компаній братів Суркісів. Про це у вівторок, 8 вересня, повідомило інформагентство Інтерфакс-Україна з посиланням на Раду громадського контролю НАБУ.

Кримінальне провадження №52020000000000566 відкрито за фактом незавершеного замаху на заволодіння майном ПриватБанку в особливо великих розмірах.

Коментарів немає