Конфлікт між батьками школярів зав'язався ще кілька тижнів тому
У Черкасах у дворі школи побилися батьки учнів за побори. Бійка відбулася між двома жінками на території школи №13. Повідомляється, що учні навчального закладу стали свідками побоїща. Про це йде в сюжеті "Вікка. Новини".
Коментарів немає