Більшість українців вважає, що життя в Україні стає гіршим з кожним новим президентом — опитування

Соціологи заявили, що в Україні існує криза влади та інституту президента (Фото: REUTERS / Valentyn Ogirenko)

64,8% українців вважають, що з кожним наступним президентом життя в Україні стає гіршим.

Такими є результати опитування, проведеного центром Соціальний моніторинг, пише Інтерфакс-Україна.

Коментарів немає