В Умані у шести хасидів діагностували COVID-19. Про це заявив мер міста Олександр Цебрій, передає PavlovskyNews в п'ятницю, 4 вересня.
У міській лікарні є тільки 14 ліжок для хворих на коронавірус, а вже лікуються 18 осіб. Для розміщення заражених довелося шукати додаткові можливості.
Коментарів немає