Міська рада Тернополя через суд намагається визнати незаконною постанову Кабінету міністрів про зони карантину в Україні. Відповідний позов міськрада подала в Окружний адмінсуд Києва, повідомляє прес-служба суду в середу, 7 жовтня.
Суд просять визнати протиправними і нечинними пункти 1-36 постанови Кабінету міністрів України № 641 Про встановлення карантину та впровадження посилених протиепідемічних заходів на території з широким розповсюдженням гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.
Коментарів немає