COVID-19: В Україні значно зросла червона зона

COVID-19: В Україні значно зросла червона зона

В Україні відновили розподіл на епідемічні зони. Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов у Telegram у четвер, 15 жовтня.

Новий розподіл набуде чинності 19 жовтня і діятиме два тижні. У червону зону карантину потрапили Харків, Івано-Франківськ, Полтава, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Чернігів та інші. Київ залишився в помаранчевій зоні.

Коментарів немає