Нацслужба здоров’я почала перераховувати кошти на доплати медикам за жовтень

Нацслужба здоров’я почала перераховувати кошти на доплати медикам за жовтень

Національна служба здоров’я вже перерахувала понад 800 млн грн, з тим, щоб лікарні у жовтні змогли виплатити надбавки медпрацівникам до зарплати.

Як передає Укрінформ, про це на брифінгу 14 жовтня сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Коментарів немає