Зеленський вручив нагороди видатним українцям

Зеленський вручив нагороди видатним українцям

Президент Володимир Зеленський вручив державні нагороди, присвоєні до Дня Незалежності за значний внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки.

На урочистій церемонії на подвір’ї резиденції Президента України у Маріїнському палаці відзнаки отримали військові, медики, дипломати, вчителі, діячі культури та мистецтва, спорту, науки та освіти, представники релігійних організацій, юристи, правозахисники, повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу глави держави.

Коментарів немає