Українські вчені провели дослідження щодо COVID-19

Українські вчені провели дослідження щодо COVID-19

Люди, які перехворіли на інший тип коронавірусу, можуть мати антитіла, що допоможуть у боротьбі з COVID-19. Про це свідчать результати дослідження групи українських вчених під керівництвом професора Ростислава Білого, йдеться на medRxiv.

Згідно з висновками фахівців, коронавіруси викликають перехресний гуморальний імунітет.

Коментарів немає