Укрзалізниця закриє продаж квитків зі станцій Коломия (Івано-Франківська область), Острог, Радивилів (обидві - Рівненська область) і Чернівці з 24 серпня через епідеміологічну ситуацію. Про це повідомляє прес-служба компанії в п'ятницю, 21 серпня.
Зазначено, що за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на цих залізничних станціях можна буде робити тільки висадку пасажирів.
Коментарів немає