У більшості випадків у померлих була супутня патологія (Фото: REUTERS / Tatyana Makeyeva)
Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що з початку пандемії в столиці від коронавірусу померло 247 чоловіків і 183 жінки.
За словами Кличка, як і на початку пандемії, помирають переважно люди похилого віку. Середній вік померлих від коронавірусу - 68 років.
Коментарів немає