Інтернів можна залучати до боротьби з COVID-19 лише під керівництвом лікарів - Степанов

Інтернів можна залучати до боротьби з COVID-19 лише під керівництвом лікарів - Степанов

Лікарі-інтерни або студенти 5-6 курсів можуть бути залучені до боротьби з COVID-19, але виключно під керівництвом фахівців.

На цьому наголосив на брифінгу 17 жовтня міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає Укрінформ.

Коментарів немає