Лікарі-інтерни або студенти 5-6 курсів можуть бути залучені до боротьби з COVID-19, але виключно під керівництвом фахівців.
На цьому наголосив на брифінгу 17 жовтня міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає Укрінформ.
Лікарі-інтерни або студенти 5-6 курсів можуть бути залучені до боротьби з COVID-19, але виключно під керівництвом фахівців.
На цьому наголосив на брифінгу 17 жовтня міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає Укрінформ.
Коментарів немає