40 адміністрацій гуртожитків столиці оштрафували за порушення карантинних заходів.
Про це повідомив Олег Рубан, голова Держпродспоживслужби столиці.
40 адміністрацій гуртожитків столиці оштрафували за порушення карантинних заходів.
Про це повідомив Олег Рубан, голова Держпродспоживслужби столиці.
Коментарів немає